DRUK CYFROWY, DRUK OFFSETOWY I WIELKOFORMATOWY, NAKLEJKI, PIECZĄTKI, WIZYTÓWKI, FIRMÓWKI, KOPERTY, PLAKATY, NADRUKI NA ODZIEŻY
SUPER EFEKT!
wizytówki
z lakierem wypukłym...


... i kształtowe
Druk cyfrowy
Wykorzystywany przy pracach niskonakładowych. Idealny, jeśli ważny jest czas. Większość prac możemy wykonać na poczekaniu. Wystarczy również przesłać do nas plik na maila i odebrać gotowe wydruki w dogodnym czasie. Najczęściej cyfrowo drukuje się prace dyplomowe, oferty, cenniki, zaproszenia, dyplomy, małe ilości plakatów, wizytówek czy ulotek, jak również pojedyncze dokumenty.

Druk offsetowy
Opłacalny przy większych nakładach, są ustalone ilości minimalne i czas realizacji jest dłuższy. Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, papiery firmowe, foldery, teczki, koperty i wiele innych.

Druk wielkoformatowy
Druk atramentami solventowymi na materiałach takich jak: folia monomeryczna samoprzylepna błyszcząca, matowa i bezbarwna (tablice, szyldy, plansze), folia perforowana OneWayVision (szyby, witryny), papier 140g i 200g (grafiki eksponowane w pomieszczeniach), folia WallArt (fototapety, dekoracje ścienne), folia do podświetleń (kasetony), folia wylewana (pojazdy), baner.

Druk UV
Wykorzystywany przy grafikach na sztywnych podłożach. Dostępne materiały to pcv, plexi, tektura falista pięciowarstwowa (standy, stojaki reklamowe), tubond, PET bezbarwny, folia polimerowa bezbarwna i do podświetleń. Druk UV wykonuje się również na gadżetach reklamowych.