DRUK CYFROWY, DRUK OFFSETOWY I WIELKOFORMATOWY, NAKLEJKI, PIECZĄTKI, WIZYTÓWKI, FIRMÓWKI, KOPERTY, PLAKATY, NADRUKI NA ODZIEŻY

44-100 Gliwice
ul. Toszecka 102
I piętro, lok. 117

tel: +48 574 216 265
biuro@s-print.biz.pl

pon. - czw. 9.00-16.30, piątek 9.00-16.00.
Firma / imię i nazwisko: *
E-mail: *
Treść wiadomości: *
Zgoda i informacja o przetwarzaniu danych * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych jest S-PRINT Janina Bonczar z siedzibą 44-100 Gliwice, ul. Toszecka 102. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu kontaktu i przedstawienia oferty. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Od 1 czerwca firma zostaje przeniesiona z ul. Zwycięstwa 14 na ul. Toszecką 102 (budynek OBRUM). Zanim powstanie planowany duży parking Klienci mogą na kilka minut zaparkować na parkingu przed budynkiem blokując chwilowo stojące na wyznaczonych miejscach samochody lub zaparkować przy McDonaldzie (obie opcje są stosowane przez petentów OBRUM). Jeżeli zajdzie potrzeba dłuższego pobytu u nas, można wjechać od tyłu na parking wewnętrzny, gdzie jest dużo miejsc (patrz mapka). Ze względu na dużą ilość stałych Klientów z centrum Gliwic, którzy mamy nadzieję z nami pozostaną, dwa razy w tygodniu będzie możliwość bezpłatnej dostawy zamówień, które można składać drogą mailową. Oferta dotyczy oczywiście również nowych Klientów, których będzie jednak obowiązywała wcześniejsza przedpłata za zamówienie.